Święto w Olsztyńskiej Szkole WyższejZapraszamy na jedyne i wyjątkowe dla społeczności akademickiej OSW Święto patrona uczelni - Święto Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego. W programie wiele atrakcji, ale przede wszystkim prezentacja Wydziału Zdrowia Publicznego i wręczenie odznaczeń przyjaciół Uczelni! Zapraszamy już dzisiaj do OSW w dniu 19 marca 2016 r.

Uroczystość odbędzie się w siedzibie uczelni przy ul. Bydgoskiej 33 w auli im. Profesora Aleksandra Kamińskiego (s. 224). Rozpoczęcie uroczystości zaplanowano na godzinę 10:00.

W programie uroczystości znajdziecie m.in.:
  • wręczenie odznaczeń ,,Przyjaciel Uczelni”,
  • wystąpienia zaproszonych gości,
  • prezentacja Wydziału Zdrowia Publicznego: historia, dorobek, perspektywy,
  • koncert okolicznościowy
  • imprezy towarzyszące: porady kosmetyczne i zdrowotne (s. 105 E), aukcja charytatywna od godz. 10:30 (hol przed s. 224), XIV Zawody Gimnastyczne o Puchar Dziekana WF (hala „D”), quiz wiedzy o Uczelni od godz. 13:00 (w trakcie przerwy zawodów).

Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego jest uczelnią niepubliczną działającą od 1997 roku. Obecnie kształcimy około 2000 studentów oraz zatrudniamy ok. 400 osób kadry naukowo- dydaktycznej. Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat oferty kształcenia OSW w Olsztynie.